App-Connect - Ваш Volkswagen стане смартфоном на колесах.

Ваш смартфон робить Ваше повсякденне життя простішим у багатьох випадках. За допомогою додатка App-Connect* це почне стосуватися і керування автомобілем.
Volkswagen App-Connect

Завдяки інтерфейсу App-Connect¹ мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об'єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик - і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

Volkswagen - перший виробник, який пропонує відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона:  MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

Комплексна вартість - від 12 470 грн. включаючи роботу. 

Час встановлення приблизно 2 години.

* Лише у поєднанні з мультимедійною системою Composition Media або навігаційною системою Discover Media. App-Connect охоплює технології MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може залежати від країни використання. App-Connect вже підтримується багатьма телефонами і Volkswagen тісно співпрацює з виробниками смартфонів для широкого розповсюдження технологій App-Connect. Актуальну інформацію щодо сумісності нових смартфонів, а також смартфонів, що вже знаходяться на ринку Ви можете знайти за адресою www.volkswagen.com/car-net.

 

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого Volkswagen. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками Volkswagen. В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

 

За більш детальною інформацаєю щодо встановлення App-Connect, звертайтесь до ТОВ "ПОРТ-ОЛВІ", у відділ сервісу та запчастин, за телефонами +38 (0522) 351830; +38 (0522) 351831

Вадим
Пшеничний

Керівник відділу сервісного обслуговування
Телефон: 0522 351831
Мобільний телефон:
Факс:

Євген
Погорєлов

Консультація та прийом на гарантійний ремонт. Продаж запчастин, аксесуарів.
Телефон: 0522 351831
Мобільний телефон:
Факс:

Олександр
Бочкарьов

Консультація та прийом автомобілів на ремонт. Продаж запчастин, аксесуарів
Телефон: 0522 351830
Мобільний телефон:
Факс:

Олександр
Плам

Консультація та прийом автомобілів на ремонт. Продаж запчастин, аксесуарів
Телефон: 0522 351830
Мобільний телефон:
Факс: