Порт-Олві Новини

Свіжі та актуальні новини від Порт-Олві.

1. Новини
  2. "ПОРТ-ОЛВІ" - офіційний спонсор чемпіонату Кіровоградської області з футзалу "Екстра ліга" сезону 2019/2020 р.р.
14.03.2020
Новини автосалону

Фінал. Дата: 14.03.2020

Football_VW_1

В суботу 14 березня відбувся фінальний матч чемпіонату Кіровоградської області з футзалу.

На останній матч між командами ФК Новоукраїнка та Рятівник, команди вийшли в не повних складах. В обох команд були відсутні лідери, Скоров М. та Федотов А., тому відповідальність і лідерські якості повинні були брати на себе інші гравці в складах обох команд.
Обидві команди почали з розвідки, ніхто не хотів ризикувати, після затяжної атаки ФК Новоукраїнки Кріт В. зміг відкрити рахунок в матчі - 1:0, який до перерви не змінився, хоч і достатньо моментів було як в однієї так і в іншої команди.
Після перерви першим номером грав Рятівник, це й не дивно, саме їм потрібно було забивати двічі. За 4 хвилини до завершення матчу після чудово виконаної атаки Берьозкін М. зрівняв рахунок - 1:1. За декілька хвилин до завершення матчу гравці команди Рятівник почали «грати в 5 польових» ризикуючи, але втрачати було нічого. Декілька небезпечних моментів могли завершитись взяттям воріт, а наприкінці все таки свого моменту дочекались «Новоукраїнці» Обженський Д. влучно направив «круглого» в ворота суперника 2:1. Залишалось 15 секунд, гравці Рятівника намагались зрівняти рахунок, але це їм не вдалось.
Перемога ФК Новоукраїнка, і тим самим золоті нагороди чемпіонату!!!