Світ Фольксваген
02.08.2021

Новий Multivan отримав престижну нагороду Red Dot в номінації «Дизайн продукту»

Чудовий дизайн: новий Multivan отримав престижну нагороду Red Dot: Best of the Best
Multivan

Журі премії Red Dot Awards щорічно відзначає найкращі продукти року. Новий Multivan - інтерпретація легендарного Bulli марки Volkswagen Комерційні автомобілі - отримав заповітну нагороду Red Dot: Best of the Best в категорії «Автомобілі та мотоцикли».

Представивши новий Multivan, марка Volkswagen Комерційні автомобілі вступила в нову епоху мобільності і відкрила нову главу в історії марки, перенісши характерні особливості моделі - функціональність і універсальність, зручність і простір, сучасність та інноваційність - в майбутнє.

Керівник відділу дизайну марки Volkswagen Комерційні автомобілі Альберт Кірцінгер неймовірно радий цій нагороді: «Ми відчуваємо особливу гордість, отримавши одну з найпрестижніших міжнародних премій в галузі дизайну Red Dot якраз до світової прем'єри моделі. Спасибі всім, хто зробив це можливим».

Red Dot Awards - одна з найвідоміших міжнародних премій в галузі дизайну. В цьому році компанії з 60 країн представили на конкурс понад 7 800 продуктів. Журі з 50 міжнародних експертів оцінювало такі фактори, як інноваційність, функціональність, ергономічність, довговічність, екологічність і якість, а також символічність і емоційні аспекти нових
продуктів.

«Новий Multivan вразив нас інноваційним дизайном салону, який можна адаптувати до всіх сценаріями використання. Завдяки рівній підлозі і безлічі ретельно продуманих деталей простір тут сприймається зовсім по-іншому. Стиль вражаюче поєднує в собі характерні для Bulli елементи дизайну з привабливим зовнішнім виглядом, а завдяки добре збалансованим
пропорціям автомобіль буде виглядати сучасним протягом багатьох років », - заявили представники журі.