Порт-Олві Новини

Шукаєте автомобіль своєї мрії від Volkswagen? Тоді ви потрапили в потрібне місце - офіційний дилерський центр Volkswagen. Оберіть собі новий автомобіль серед доступних на нашому онлайн-складі або сконфігуруйте потрібну модель.

  1. Новини
  2. Комплекти зимових коліс сезону 2021/2022
01.12.2021
Все про аксесуари та додаткове обладнання

Комплекти зимових коліс сезону 2021/2022

Представляємо до вашої уваги оновлений каталог оригінальних та стильних комплектів коліс.

СТО

Оригінал від Volkswagen
 
Комплекти зимових коліс з асортименту аксесуарів Volkswagen вирізняються високою якістю та ідеально підходять до відповідної моделі Volkswagen.
Спираючись на багаторічний досвід, наші розробники підбирають оптимальні комбінації дисків і шин для кожного типу автомобіля та стежать за дотриманням високих вимог Volkswagen до рівня якості й безпеки.
Водночас основну увагу приділяють перевірці технічної можливості встановлення - на додачу до навантаження на вісь враховуються також варіанти двигунів та розміри компонентів гальмівної системи.
 
Комплекти зимових коліс для легкових автомобілів Volkswagen
 
Комплекти зимових коліс для комерційних автомобілів Volkswagen
 
Для отримання вичерпної інформації про наявність, вартість комплектів зимових коліс, оригінальних колісних дисків або зимової гуми, звертайтеся до менеджера відділу запасних частин:

Олексій
Бондаренко
Керівник відділу запасних частин
Телефон 
Мобільний телефон 
Факс 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.